Základná škola s materskou školou, Andreja Kubinu 34, 917 01 Trnava

Piatok 22. 9. 2017

Vitajte na stránkach našej školy

Novinky

• Dňa 21. septembra 2017 (štvrtok) sa uskutoční na našej škole prvé rodičovské združenie v novom školskom roku.

O 16.00 h sa uskutoční schôdza výboru RZ v spoločenskej miestnosti a po jej skončení o 16.30 sa uskutočnia triedne rodičovské schôdzky v jednotlivých triedach. Srdečne pozývame všetkých rodičov.

•   Projekt "Látkové závislosti" sa uskutoční v našej škole v mesiacoch september - december 2017 pre žiakov 5. - 9. ročníka.

• 14. septembra 2017 sa vybrali dve triedy deviateho ročníka navštíviť hlavné mesto Bratislavu.spolu s pani učiteľkami B. Černíkovou, V. Tibenskou a J. Zvolenskou.

Počasie bolo krásne, a tak prvá cesta smerovala na Slavín - Národnú kultúrnu pamiatku. Tento monumentálny pamätník vrátane cintorína a krásneho parku je pietnym miestom, kde je pochovaných 6845 vojakov Červenej armády Sovietskeho zväzu, ktorí položili svoje životy v druhej svetovej vojne pri oslobodzovaní Bratislavy. Slávnostne odhalili tento pamätník 4. apríla 1960 pri príležitosti 15. výročia oslobodenia nášho hlavného mesta.

• Otvorenie nového školského roka 2017/2018 sa uskutoční dňa 4. septembra (pondelok) v triedach školy.

vedenie školy

• Hurá, vytúžené letné prázdniny sú tu!

Želáme šťastné, veselé, bezstarostné, slnkom zaliate prázdniny všetkým žiakom i žiačikom a učiteľom ZŠ i MŠ príjemnú, ničím nerušenú dovolenku!!!