Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

Fašiangové obdobie je charakteristické množstvom plesov a karnevalov. Aj v našej škole sa stal karneval tradíciou. Konal sa 26.januára v školskej telocvični. Telocvičňa sa zmenila na plesovú sálu, ktorú zdobili papierové masky, draci a samozrejme veľký šašo. Ten na karnevale nesmel chýbať. Bez masiek detí by však nebol karneval karnevalom. Naši žiaci sa zmenili na čarodejníkov, zvieratká, filmových hrdinov, rozprávkové bytosti, anjelov, čertov a všeličo iné. Tešíme sa, že sa karneval vydaril a všetci sme sa dobre zabavili. Touto cestou ďakujeme Rodičovskému združeniu za finančný príspevok 400 eur na animačný program.

• MŠ Včielky a Slniečka- Kompoatér Jurko

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Včielky a Slniečka- Kompoatér Jurko.

• MŠ Lienky- Kompostér Jurko

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Lienky- Kompostér Jurko.

• MŠ Ružindolská- Kompostér Jurko

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Ružindolská- Kompostér Jurko.

• Poďakovanie

Vďaka Rodičovskému združeniu pri ZŠ s MŠ, A. Kubinu v Trnave sa dve triedy, jedna na prvom a druhá na druhom stupni, tešia z nových interaktívnych tabúľ, ktoré sú už nainštalované a plne funkčné. Za to, že nám pomáhate skvalitňovať a zatraktívňovať výchovno-vzdelávací proces Vašich-Našich detí Vám ďakujeme.

• Školské kolo Pytagoriády 2023/2024

V dňoch 12. – 13. 12.2023 sa uskutočnilo školské kolo matematickej súťaže Pytagoriáda.

Z prvého stupňa sa jej zúčastnilo 36 žiakov a úspešnými riešiteľmi sa stalo 18 žiakov. Z druhého stupňa sa jej zúčastnilo 36 žiakov a úspešnými riešiteľmi sa stali 3 žiaci.

Úspešní riešitelia školského kola sú:

3. ročník - Kategória P3

1.         Šimon Michal Jedrzejko, III.A, postupujúci

2.         Juraj Šimik, III.A, postupujúci

3. – 4.  Adam Okál, III.B

3. – 4.  Daniel Kunštek, III.A

Miloš Kosák, III.A,   Matea Milojevič, III.A,   Martin Lovász, III.A,   Tobias Chalama, III.B,   Oliver Mikula, III.B

4. ročník - Kategória P4

1.           Tomáš Rariga, IV.A

2. – 3.   Eowyn Susan Jusko, IV.A

2. – 3.   Alex Šajtlava, IV.A

Jakub Kondla, IV.A,   Dmytro Palyvoda, IV.A,   Nina Ďurišová, IV.C,   Nina Petíková, IV.B,   Bianka Hlavatá, IV.B,   Michaela Rábeková, IV.B

5.  ročník -  Kategória P5

1.          Roman James Jusko, V.B, postupujúci

2.          Adam Trník, V.C, postupujúci

6. ročník - Kategória P6

1.          Lucas Martinkovič, VI.A

Všetkým účastníkom Pytagoriády ďakujeme za účasť, úspešným riešiteľom gratulujeme a postupujúcim žiakom držíme palce v okresnom kole.

Taktiež ďakujeme Rodičovskému združeniu pri našej ZŠ za poskytnutie finančných prostriedkov na vecné ceny.

Najúspešnejší z úspešných riešiteľov.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

• Riaditeľské voľno

Na základe § 150 ods. 5 zákona NR SR č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a § 3 ods. 9 vyhlášky MŠ SR č. 231/2009 Z.z., riaditeľka Základnej školy s materskou školou, Andreja Kubinu 34, Trnava udeľuje dňa 17.01.2024 riaditeľské voľno pre žiakov 6. až 9. ročníka z organizačných dôvodov.

• Poďakovanie prispievateľom do zbierky - Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok
  • Vianočný a novoročný pozdrav
  • MŠ Lienky- Vianočné posedenie

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Lienky- Vianočné posedenie.

• MŠ Mravčekovia- Vianočné posedenie

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Mravčekovia- Vianočné posedenie.

• MŠ Včielky- Vianočné posedenie

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Včielky- Vianočné posedenie.

• MŠ Sovičky- Vianočné posedenie

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Sovičky- Vianočné posedenie.

• MŠ Motýliky- ADVENT V TRIEDE MOTYLIKOV

Do fotogalérie bol pridaný nový album MŠ Motýliky- ADVENT V TRIEDE MOTYLIKOV.

• Také sú naše Vianoce

Do fotogalérie bol pridaný nový album Také sú naše Vianoce.

Čarovnú atmosféru blížiacich sa Vianoc si spoločne so svojimi rodičmi vychutnali žiaci z 2.B triedy. Pod vedením p.uč. Moldovej a p.vych. Brestovanskej sa im podarilo vyčariť úsmev , rozohriať srdcia a pripomenúť , že Vianoce sú o láske a radosti.

• Vianočná besiedka II.,VI.odd.ŠKD

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vianočná besiedka II.,VI.odd.ŠKD.

Vianočná besiedka v podaní p.vych.Konečnej a p.vych . Petranskej

• Naši štvrtáci v knižnici
  • Vianočné pozdravy pre seniorov

Pre klientov Domova pre seniorov na Vansovej ulici v Trnave vyrobili žiaci a pani vychovávateľky v ŠKD.Zaželali v nich seniorom pevné zdravie a pokojné prežitie Vianoc.

• MŠ Mravčekovia a Lienky- Divadielko: Nela Dušová- Nesiem Vám novinu
strana: